X
X
KAT PLANLARI
GALERİ
PROJE BİLGİLERİ

KAT PLANLARI

GALERİ

PROJE BİLGİLERİ

Yepyeni Bir Yaşam Alanı...

Panorama Evleri,58 seçkin aileye mega şehirlerdeki lüks site konseptini yaşatmak amacıyla tasarlanan bir konut projesidir.Toplam proje alanının % 70’inin otopark ve yeşil alan olarak ayrıldığı Panorama Evleri’nde temelden çatıya kadar ısı,ses ve su yalıtım teknikleri uygulanmış olup,tüm imalatlar modern inşaat standartlarına göre yapılmıştır.  

Otopark ve Bahçe Düzenlemeleri:

Bahçe duvarı ile çevre yollardan tamamen ayrılan sitede,aracınızı kendi otoparkınıza çekecek,yürüyüş yolları,çocuk oyun alanları ve kameriyelerle süslü bahçenizde doğa ile içiçe vakit geçirebileceksiniz.

Panorama Club (Kafeterya-Fitness Center):

Giriş katta bulunan sosyal tesiste,komşularınızla TV izleyip,kahvenizi yudumlayabileceğiniz kafeterya,sağlıklı bir yaşam için sporunuzu yapabileceğiniz fitness center bulunmaktadır.

Modern Mimari:

Mimar Leyla Bektaş Ayhan imzalı,3+1 ve 2+1 ferah dairelerde tüm detaylar modern mimari göz önünde tutularak Türk aile yapısına uygun olarak tasarlandı.

 

2012’de başlayan projemiz titiz ve hızlı imalat ile taahhüt ettiğimiz süreden daha kısa zamanda tamamlanarak Ağustos 2014 tarihinde teslim edilmiştir.

 

Tüm Panorama Evleri sakinlerine yeni evlerinde rahat,huzurlu ve güzel bir yaşam diliyoruz.

KONUM

Tirebolu’nun modern şehircilik standartlarına en uygun bölümünde,anaokulu-ilköğretim okulu-yüksek okul-kapalı spor salonu-açık ve kapalı halı saha-çocuk parkı-aile sağlığı merkezi ve yeşil alanlarla yanyana,gün boyu güneş alan,rutubet ve gürültüden uzak eşsiz bir lokasyon.

 

PROJE EKİBİ

TEKNİK ŞARTNAME

PROJELER
Copyright 2014 . Mustafaoğlu Tüm Hakları Saklıdır.